Redakcja – czyli zrób coś więcej i dołącz do nas!

Zobacz jakie mamy plany! Przyłącz się!

redakcja PilociWycieczek.pl

Turystyka to też Twoje hobby, pasja, życie?

Zawsze będą mile widziani specjaliści od różnych kierunków gotowi od czasu do czasu napisać coś o tym, o czy wiedzą najlepiej. „Pomocniki”, felietony, polecenia, nowości, wybór z prasy, z blogów, kwestie prawne. Jeśli się to uda to najciekawsze autorskie artykuły będziemy chcieli publikować także w innych mediach branżowych.

Specjalizujesz się w konkretnym kierunku?

Chcemy tworzyć praktyczne dla pilotów „pomocniki” z zakresu najpopularniejszych kierunków: nowości, zmiany, wybór najciekawszych artykułów z danego kierunku.

Zabierasz głos w sprawach branżowych związanych z pilockim sektorem turystyki?

Na internetowych łamach serwisu PilociWycieczek.pl możesz zamieścić swój felieton, przedstawić swój pogląd, wyrazić zdanie organizacji lub firmy, którą reprezentujesz.

Jesteś na bieżąco z nowościami w branży?

Regularnie przeglądasz informacje czym żyje branża turystyczna w Polsce i na świecie? Niektóre tematy mogą być interesujące dla pilotów? Podziel się swoją wiedzą, polecaj najciekawsze artykuły.

Zaglądasz na pilockie forum? Chcesz przeprowadzać wywiady z pilotami, przewodnikami, tour-operatorami?

Wielu interesujących lub ważnych rzeczy można się dowiedzieć rozmawiając z innymi – zacznij tworzyć lub rozwijaj swoją dziennikarską ścieżkę zawodową w branży turystycznej.

Dziennikarstwo nie jest Ci obce? Piszesz bloga?

Pokaż co robisz lub o czym mówisz, chętnie przekażemy to innym. Tworzymy redakcję.

Przejdź do: PILOCI WYCIECZEK KONTAKT