Poszukiwani: specjaliści od Bałkanów z Krakowa oraz piloci motocykliści

Piloci Wycieczek OFERTY PILOTAŻU

Zobacz dwie oferty pilotażu. Kontakt dla osób zainteresowanych poniższymi ogłoszeniami: pilociwycieczek@facebook.com – namiary na pracodawców przekazujemy osobom zainteresowanym.

DLA PILOTÓW: Otrzymuj priorytetowo nasze informacje, razem z namiarem na pracodawcę SMS-em, przed publikacją

DLA BIUR PODRÓŻY: Przekazuj informacje o poszukiwaniu specjalistów – pilotów wycieczek. Zobacz jak działamy.

Poszukiwani specjaliści od Bałkanów – piloci z Krakowa i okolic

Poszukiwani specjaliści od Bałkanów (znajomość Chorwacji, Czarnogóry, Bośni i Hercegowiny, Albanii i Macedoni) w celu nawiązania współpracy. Wymagane doświadczenie. Preferencja dla osób z Krakowa i okolic ze względu na ewentualne na spotkania w krakowskim biurze organizatora wysyłane do osób z którymi organizator może chcieć nawiązać współprace.

Poszukiwani piloci motocykliści do obsługi grup motorowych obcokrajowców w Polsce

Przekazujemy też inne zapytanie: „Na okres letni pilnie poszukuję motocyklistę-pilota wycieczek do obsługi zagranicznych grup motocyklowych. Wymagania: biegła znajomość jednego z języków: angielski/ niemiecki/ rosyjski/ szwedzki, licencja pilota wycieczek, komunikatywność, realna znajomość topografii Polski. Szczegóły na priv.”

Dodatkowo oferta nie dotycząca pilotażu:

Biuro podróży Poland Tour, specjalizujące się w turystyce przyjazdowej do Polski, poszukuje kandydata na stanowisko Travel Manager w Warszawie. Od kandydatów oczekujemy:

– bardzo dobrej znajomości j. hiszpańskiego i/lub portugalskiego oraz angielskiego, dodatkowe języki mile widziane – kreatywności – entuzjazmu i inicjatywy – umiejętności pracy w zespole i samodzielnego nadzorowania projektów – dokładności i odpowiedzialności POŻĄDANE: – Wykształcenie kierunkowe związane z turystyką lub lingwistyką – Znajomość Polski i jej atrakcji turystycznych. – Doświadczenie w sprzedaży Oferujemy pracę w dynamicznym, młodym zespole. Duży zakres samodzielności przy realizowanych projektach. Możliwość rozwoju zawodowego. Wyjazdy służbowe krajowe i zagraniczne. Praca na stałe, na cały etat.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV z dokładnym opisem doświadczenia zawodowego i zakresem pełnionych obowiązków do dnia 25.01.2013 na adres e-mail: maciej.robak@polandtour.pl W CV prosimy także wymienić odwiedzone regiony Polski. W tytule maila proszę wpisać: TRAVEL MANAGER Nazwisko Imię.