Dla fachowców od Austrii – oferta i prośba

Fot.: "O ślicznym solnym miasteczku Hallstatt w Austrii" - blog Tadeusza Gwiaździńskiego z Linzu

Fot.: „O ślicznym solnym miasteczku Hallstatt w Austrii” – blog Tadeusza Gwiaździńskiego z Linzu

Przedstawiając ofertę pilotażu i zarazem prośbę dotyczącą realizacji wyjazdu do Austrii – z jednego z biur podróży – przy okazji polecam ciekawy artykuł „O ślicznym solnym miasteczku Hallstatt w Austrii” z kulinarnego (sic!) bloga Tadeusza Gwiaździńskiego z Linzu: Moja Kawiarenka -Alpenstrudel- Gazeta wytrawnego smakosza! (różne przydatne dla podróżujących blogi będą często u nas polecane). Z tego bloga pochodzi też tytułowa fotografia.

Ale do rzeczy – otrzymaliśmy informację o poszukiwaniu pilota do współpracy przy zorganizowaniu wyjazdu do Austrii. Poniżej szczegóły. Kontakt do organizatora podajemy najpierw odbiorcom usługi SMS PilociWycieczek.pl – a w przypadku, gdy  nie otrzymamy informacji, że któryś ze specjalistów korzystających z naszego systemu komunikacji sms-owej realizuje to zlecenie, dane kontaktowe biura podróży przekażemy wszystkim, którzy zgłoszą swoje zainteresowanie tą ofertą na adres: pilociwycieczek@facebook.com

Poszukujemy pilota na poniższy program- dodatkowa prośba do pilota to zaproponowanie nam dobrego ale niedrogiego pensjonatu/hoteliku dla grupy (ok.40-50os) oraz podanie cen biletów.

1 dzień Zb. uczestników godziny nocne, Skarżysko-Kam. Przejazd przez Czechy do Gmunden, miasteczka słynącego z zamków i ceramik; przejazd do Bad Ischl, zwiedzanie Kaiservilla, letniej rezydencji cesarza Franciszka Józefa. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień Śniadanie,  rejs statkiem po jeziorze z St. Gilgen do St. Wolfgang.. Zwiedzanie – kościół pielgrzymi z ołtarzem Pachera, XVI – wieczna fontanna. Przejazd do Hallstatt –zwiedzanie Pfarrkirche z gotyckimi freskami oraz wizyta w Kaplicy Czaszek. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg

3 dzień: Śniadanie. Przejazd do Salzburga (pałac Mirabell z kompleksem ogrodów, starówka, katedra, Getreidegasse – najstarsza uliczka miasta (pod nr 9 znajduje się Dom Mozarta), średniowieczna twierdza Hohensalzburg (panorama miasta). Przejazd do Hellbrunn – letniej rezydencji biskupiej. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

4 dzień: Śniadanie. Wyjazd kolejką linową na Zwölferhorn (1520 m n.p.m.), taras widokowy. Przejazd przez Salzkammergut w kierunku Polski. Po trasie postój na obiad restauracji. Powrót do Skarżyska w późnych godzinach wieczornych, zakończenie wycieczki.

Potrzebne dla nas inf:

 – koszt 3 noclegów z HB w okolicach Jezior Alpejskich – pok. 2- i 3-os. z łaz;
– obiad w restauracji w drodze powrotnej;
– usługa przewodnika polskojęzycznego w trakcie pierwszych trzech dni zwiedzania…- gdzie pilot mógłby oprowadzać zamiast przewodnika?
– ceny biletów:

1.    Rejs statkiem po jeziorze z St. Gilgen do St. Wolfgang;
2.    Kaiservilla – letnia rezydencja cesarza Franciszka Józefa;
3.    Wjazd kolejką linową na Zwölferhorn (1520 m n.p.m.), taras widokowy;
4.    Hallstatt – Kaplica Czaszek;
5.    Salzburg – średniowieczna twierdza Hohensalzburg;
6.    Hellbrunn – letnia rezydencja biskupia – ogrody wodne.

DLA PILOTÓW: Otrzymuj priorytetowo nasze informacje, razem z namiarem na pracodawcę SMS-em, przed publikacją

DLA BIUR PODRÓŻY: Przekazuj informacje o poszukiwaniu specjalistów – pilotów wycieczek. Zobacz jak działamy.