Pechowy Dakar Hołowczyca – zobacz relację MK Tramping z 2010

Finał Rajdu Dakar 2010: świetny występ Polaków!

Krzysztof Hołowczyc - Facebook fan page

Krzysztof Hołowczyc – Facebook fan page

Archiwalna relacja „na żywo” z zakończenia Rajdu Dakar 2010 w Ameryce Południowej zamieszczona na Facebookowej stronie biura podroży MK  Tramping:  również wtedy „Hołek” nie miał szczęścia.

Finał Rajdu Dakar 2010. Świetny występ Polaków!
– w relacji Barbary Radwańskiej, pilotki i przewodniczki po Ameryce Południowej:

Dnia 16 stycznia [2010] zakończył się ostatni etap rajdu Dakar 2010. Zawodnicy, którym szczęśliwie udało się dokończyć wyścig dotarli dziś na metę w Buenos Aires. Jutro czeka ich uroczyste ogłoszenie wyników i rozdanie nagród.
Możemy być dumni z występu naszych reprezentantów na tegorocznym rajdzie. Najlepszą, bo piątą pozycję zdobył jadący quadem Rafał Sonik. On też z najlepszym czasem wygrał ostatni odcinek specjalny. Na uznanie zasługuje też motocyklista Jakub Przygoński, któremu udało się zając wysokie ósme miejsce. Jak dotąd jest to najlepszy wynik w historii udziału polskich motocyklistów w tej imprezie. Ogromne brawa dla naszych weteranów Jacka Czachora, (pozycja 16), któremu po raz dziesiąty udało się ukończyć ten morderczy rajd i Marka Dąbrowskiego (pozycja 33), który mimo ciężkiej kontuzji przejechał cały dystans prawie 10 000 km.

Niestety pecha tym razem miał Krzysztof Hołowczyc, który choć zajmował wysoką szóstą pozycję w klasyfikacji generalnej musiał wycofać się z wyścigu wskutek awarii swojego samochodu. Wszystkim uczestnikom rajdu gratulujemy!

Zobacz też: „Z Basią w Buenos Aires – National Geographic”
z Basia w Buenos


Obserwuj nas również na:

PilociWycieczek.pl GOLDENLINEPilociWycieczek.pl TWITTER

PilociWycieczek.pl facebook

PilociWycieczek.pl PINTEREST