Jak sobie onet z podróżników „lajfstajlowe jaja” robi

I jak podróżnicy robią sobie jaja z Onetu.

"Podróże i modne majtki w jednym" czyli propozycja Onetu

„Podróże i modne majtki w jednym” czyli propozycja Onetu

W podróżniczej sieci zahuczało… a ściślej mówiąc podróżnicy odpowiedzieli na propozycję połączenia ich blogów z blogami „lajfstajlowymi”. Dlaczego? Oczywiście, że podróże to styl życia, choć niekoniecznie w zestawieniu podróżnicznej blogosfery z publikacjami na temat modnych majtek czy filiżanek kaszubskich.

O tym, że ktoś w redakcji Onetu nie wie, że z tego wyszły „niezłe jaja”, i że  środowisko ludzi rzeczywiście podróżujących zaczęło sobie z tego robić „niezłe jaja”, świadczy ten film z następującym komentarzem autorów bloga Los Wiaheros:

LOS WIAHEROS: Właśnie dostaliśmy info, że Onet chce nasze wideo pokazać na Gali Blog Roku 2012… my sobie tutaj jaja robimy, a tu takie oferty

Patrząc z drugiej strony, są i plusy!

Podróżnicy szybko się zmobilizowali i powstał ciekawy fan page na portalu Facebook: Polskie Blogi Podróżnicze i  jeszcze bardziej funkcjonalna niż strony czy profile – lista, agregująca wiadomości z z ponad setki podróżniczych blogów: lista subskrypcyjna dostępna dla wszystkich  korzystających z FB. Jej subskrypcję zdecydowanie polecam!

Zobacz więcej o co chodzi – z artykułu Redakcji serwisu Monoloco: Podróże to Prawdziwy Lajfstajl!

Wszystkim startującym w kategorii hmmm… „podróże to lajfstajl” (że tak ją określę)  w onetowskim konkursie „blog roku” – tak czy inaczej życzenia powodzenia. I gratulacje z okazji świetnej akcji promocyjnej!

I jeszcze „lajfstajlowa” odpowiedź z Tajlandii z bloga: SKOK W BOK BLOG

Piotr Kruczek
@LINKEDIN / @FACEBOOK / @TWITTER / @GOLDENLINE / @GOOGLE+
Obserwuj nas również na:

PilociWycieczek.pl GOLDENLINE

PilociWycieczek.pl TWITTER

PillociWycieczek.pl FACEBOOK

PilociWycieczek.pl PINTEREST