Otrzymuj od nas oferty pilotażu – zobacz przykład z jednego dnia!

SMS PilociWycieczek.pl

SMS PilociWycieczek.pl

Poniżej prezentujemy przykłady informacji o zleceniach pilotażu, które otrzymują piloci korzystający z naszego kanału komunikacji BIURA PODRÓŻY – PILOCI WYCIECZEK . Wysyłamy oferty pilotażu SMS-ami do wszystkich zainteresowanych pilotów, którzy zamówią naszą usługę – zobacz: OFERTY PILOTAŻU SMS-em.

Korzystamy z dwóch źródeł informacji – z kontaktów bezpośrednich z biurami podróży i z pilotami dzielącymi się wiadomościami o nowych zleceniach, z których np. sami nie korzystają. Drugą grupą ofert są te, które biura podróży publikują. 16 stycznia np. wysłaliśmy do odbiorców naszego kanału komunikacji SMS PilociWycieczek.pl 8 ofert obsługi imprez w różnych krajach, a przez dwa tygodnie od 2 stycznia łącznie było już 28 informacji o nowych zleceniach do wzięcia, które trafiły do wielu specjalistów korzystających z sms-owych powiadomień.

Znasz Sztokholm? Kolejna, nowa oferta współpracy!

Dla przykładu przedstawiamy poniżej jedną z ostatnich (z dnia 16 stycznia 2013) – nie upubliczniamy kontaktu do pracodawcy (otrzymują go odbiorcy naszej usługi). Gdy po kilku dniach organizator dalej poszukuje odpowiedniego pilota, namiary do organizatora  udostępniamy wszystkim pozostałym zainteresowanym pilotom, zwracającym się do nas e-mailem na adres pilociwycieczek@facebook.com

Witam-
poszukuję pilota wycieczek do Szwecji (konieczna znajomość atrakcji Sztokholmu), celem nawiązania współpracy (nie chodzi o konkretną grupę w tym momencie).
Chętnych proszę o kontakt – ….

Paryż i Włochy – popularne kierunki

Inna oferta przekazana przez nasz kanał sms-owy w dniu 16 stycznia dotyczyła np. długiego weekendu w Paryżu. Po pierwszych odpowiedziach pilotów korzystających z naszej usługi, już po pół godzinie została zajęta. Kolejna dzisiejsza informacja to propozycja z Rainbow Tours dla pilotów specjalizujących się w tematyce włoskiej:

Biuro podróży Rainbow Tours poszukuje pilotów na rynek włoski.

Wymagania:
– posiadanie uprawnień państwowych (legitymacja, ważny identyfikator pilota oraz aktualne badania lekarskie)
– znajomość co najmniej jednego języka obcego poświadczonego wpisem do legitymacji pilota
– umiejętność posługiwania się językiem włoskim w stopniu komunikatywnym
– dyspozycyjność i gotowość do pracy w miesiącach kwiecień-wrzesień
– umiejętność obsługi programów pakietu MS Office
– wykształcenie co najmniej średnie
– punktualność, pracowitość, umiejętność pracy w stresie oraz w zespole

Mile widziane:
– doświadczenie w pracy w turystyce
– znajomość obowiązujących w Polsce aktów prawnych i regulujących działalność turystyczną
– znajomość oferty Rainbow Tours

Wymagane dokumenty: CV ze zdjęciem + list motywacyjny + kserokopie legitymacji i identyfikatora prosimy wysyłać na adres:
transport@rainbowtours.pl
Dział Pilotażu Anna Napieralska, tel. 42 680 38 95

Przekazujemy informacje!

Korzystaj z naszego kanału komunikacji branżowej. Zapraszamy do przekazywania informacji o nowych zleceniach pilotażu. Pomagamy także w sytuacjach awaryjnych, gdy pilot potrzebny jest np. na zastępstwo natychmiastowo. Docelowo nasze informacje trafiają do ponad 4 tysięcy osób mających dostęp do zamkniętej grupy społecznościowej PILOCI WYCIECZEK PRACA.

Dla cierpliwych, którzy doczytali do tego momentu, dołączamy – z namiarami na pracodawcę – najnowsze, otrzymane przez nas przed chwilą, zaproszenie dla pilotów do współpracy z biura Quality Travel:

Witam !
Zapraszamy pilotów którzy chcieliby nawiązać współpracę z naszym Biurem, organizujemy, wycieczki objazdowe po Europie oraz Polsce, w naszej ofercie znajdują się również wyjazdy pielgrzymkowe w najbliższej przyszłości oferta zostanie poszerzona o wyjazdy typowo wypoczynkowe. Najbardziej interesuje nas współpraca z pilotami którzy posiadają własną działalność gospodarcza i mogą wystawiać faktury, oczywiście pilotów którzy chcieli by współpracować na innych zasada również zapraszamy. Dla naszego biura liczy się doświadczenie oraz zangażowanie w wykonywaną pracę.
Oferty współpracy proszę wysyłać na adres biuro@Qtravel.com.pl