Pilotaże wycieczek: Wiedeń z Bratysławą, Polska (5 ofert), Węgry, Rumunia z Turcją i Bułgarią oraz Benelux

PilociWycieczek.pl

Oferty wysyłane aktualnie w ramach kanału komunikacji SMS PilociWycieczek.pl – w przypadku informacji ze strony organizatora, że po odpowiedziach od osób, które zgłosiły się po naszej wysyłce sms-owej dana oferta pilotażu pozostaje ciągle wolna, to kontakt do pracodawców będziemy przekazywać pozostałym zainteresowanym pilotom którzy skontaktują się z nami przez e-mail: pilociwycieczek@facebook.com / sms: 506436490

1) 01-04.05.2013 – Wiedeń i Bratysława:
Poszukiwany doświadczony pilot, wyjazd z grupą z woj. śląskiego.

2) Różne terminy – Polska z okolic Warszawy i Mińska Mazowieckiego
Zaproszenie do współpracy dla pilotów wycieczek i przewodników miejskich.

3) Różne terminy – Polska z Krakowa i okolic
Poszukujemy do współpracy pilotów wycieczek oraz animatorów czasu wolnego ale tylko i wyłącznie osoby zainteresowane pracą z dziećmi, na wycieczkach szkolnych jedno i kilkudniowych głównie krajowych. Wymagane zamieszkanie Kraków lub okolice i uprawnienia pilota wycieczek a przede wszytkim predyspozycje i chęć do pracy z najmłodszymi.

4) Wakacje, kolonie – Polska: cały kraj
Zadania pilota: obsługa grup kolonijnych, odbiór dzieci z całej Polski (PKP, autokar), przewóz grup do miejsc docelowych, nadzór nad transportem (kierowcy), reprezentacja wobec osoby przekazującej dzieci, odpowiedzialność za zachowanie i bezpieczeństwo dzieci, realizacja świadczeń podczas przejazdu, przekazanie dzieci kierownikowi placówki, realizacja programu turystycznego pobytu.
Wymagania i kwalifikacje: uprawnienia pilota turystycznego, ukończone dodatkowe kursy kierunkowe np. pierwsza pomoc. Doświadczenie udokumentowana praca na stanowisku pilota na koloniach i obozach.
Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny, dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje (wykształcenie i odbyte szkolenia), ewentualnie referencje z
poprzednich miejsc pracy, aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych, w momencie rozpoczęcia wykonywania zlecenia – ubezpieczenie OC.

5) Różne terminy, polowania – Polska: kujawsko-pomorskie
Wymagania:  doświadczenie zawodowe: pilot wycieczek z biegłym francuskim.
Zadania: pomoc w organizacji polowań, tłumaczenie z języka francuskiego w czasie polowań.

6) 01-05.05.2013 – Rumunia:
Wymagania: znajomość tematu , język angielski. CV wraz z proponowaną stawką.
Program wyjazdu:
I dzień: g. 6.00 – wyjazd ze STALOWEJ WOLI. Transfer przez Słowację, Węgry – krótki postój w Debreczynie. Nocleg w okolicach miasta Oradea.
II dzień: zwiedzanie Cluj-Napoca – pozostałości murów obronnych z Basztą Krawców, kwartał uniwersytecki, Rynek Węgierski, dom narodzin króla Macieja Korwina, Rynek Rumuński z Operą i Katedrą Rumuńską, czas wolny. Następnie przejazd do Sibiu – starówka, magistrat Stary Ratusz, most Kłamców, muzeum księcia Brukenthala i schody Fingerling, plac Huep. Nocleg w hotelu w Braśov.
III dzień: Zwiedzanie: Sinaia – Pałac Peles, Bran – zwiedzanie XIV-wiecznego Białego Zamku- zamek Drakuli. Braśov – rynek wraz z ratuszem, mury miejskie, Czarny Kościół. Nocleg w hotelu w Braśov. Impreza taneczna w hotelu.
IV dzień: wykwaterowanie z hotelu i przejazd do miasta Sighisoara – Wieża Zegarowa, Kościół na Wzgórzu, Schody Szkolne, Dom Drakuli, Dom rodzinny Hermana Obertha, Mury i Baszty obronne, czas wolny. Przejazd do Tirgu Mures – twierdza miejska, czas wolny. Wyjazd w drogę powrotną wieczorem. Kolacja na Węgrzech.
V dzień: Powrót do Stalowej Woli w godzinach porannych.

7) 01-05.05.2013 – Węgry:
Trasa: Eger, Budapeszt, Zakole Dunaju.
Wymagania: bardzo dobra znajomość trasy, doświadczenie, komunikatywność, miła aparycja.

8) 03.07-11.07.2013 – Rumunia, Turcja i Bułgaria:
Poszukiwany pilot na wycieczkę objazdową z doświadczeniem i z językiem obcym wpisanym w legitymację.

9) 27.04.- 03.05.2013 – kraje Beneluxu:
Poszukiwani piloci na wycieczkę do krajów Beneluxu. Atrakcyjne warunki.

10) Różne terminy – Polska, Kraków:
Wycieczki lokalne na terenie Krakowa i okolic.
Wymagania:  miejsce zamieszkania Kraków, legitymacja pilota wycieczek,  biegła znajomość języka angielskiego, biegła znajomość języka włoskiego, dobre zdolności organizacyjne, umiejętność pracy pod presją czasu,  dobra umiejętność pracy w zespole,  CV wraz z listem motywacyjnym. Doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane.

11) Różne terminy (głównie kwiecień,wrzesień 2013)- Francja:
Piloci na wycieczki do Francji.
Wymagania: posiadanie uprawnień państwowych (legitymacja, ważny identyfikator pilota oraz aktualne badania lekarskie), znajomość co najmniej jednego języka obcego poświadczonego wpisem do legitymacji pilota, umiejętność posługiwania się językiem francuskim w stopniu komunikatywnym, pełna dyspozycyjność i gotowość do pracy w miesiącach kwiecień-wrzesień, umiejętność obsługi programów pakietu MS Office, wykształcenie co najmniej średnie, punktualność, pracowitość, umiejętność pracy w stresie oraz w zespole.
Mile widziane m.in.: doświadczenie w pracy w turystyce, znajomość obowiązujących w Polsce aktów prawnych i regulujących działalność turystyczną.
Wymagane dokumenty: CV ze zdjęciem, list motywacyjny, kserokopie legitymacji i identyfikatora pilota.
Uwaga: aplikacje, które nie spełniają wszystkich wymagań oraz tenie będą zawierały wymaganych dokumentów nie będą brane pod uwagę. Organizator zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

12)  03.06-08.06.2013 Luksemburg- Bruksela:
wyjazd edukacyjny dla szkół ponadgimnazjalnych (50 uczniów z nauczycielami).
Wymagania:  biegła znajomość j. francuskiego i j. angielskiego, mile widziana znajomość W.Księstwa Luksemburg i Brukseli. Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie do 14.02.2013 r.  CV i listu motywacyjny z podaniem oczekiwanego wynagrodzenia.

Zobacz też 10 ofert pilotażu wysłanych w poprzedniej turze: Japonia, Polska (w tym przyjazdówki z jęz. portugalskim i nideralndzkim), Londyn, Paryż, Czechy, Niemcy