Katowice – jak zostać rezydentem i pilotem wycieczek

akademia sukcesu

Jak zostać rezydentem, animatorem, pilotem wycieczek? Przekazujemy zaproszenie do Katowic z Dziennika Zachodniego i z Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej na spotkanie dla studentów i młodych osób zainteresowanych pracą w turystyce:

W najbliższą środę, 27 lutego 2013r. w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach-Piotrowicach odbędzie się kolejna odsłona Akademii Sukcesu. Podczas spotkania z Rainbow Tours, jednym z największych polskich touroperatorów, przedstawiciele tej firmy opowiadać będą o pracy w takich zawodach, jak: rezydent biura podróży, animator czasu wolnego czy pilot wycieczek.

Oprócz obszernej prezentacji zawodów (zakres obowiązków, cechy dobrego kandydata, cienie i blaski każdego ze stanowisk) zostanie przedstawiona również oferta zatrudnienia na Lato 2013.

Spotkania z cyklu „Akademia sukcesu” organizuje uczelniane Biuro Karier. Liczba miejsc jest ograniczona, więc zalecany jest wcześniejszy kontakt e-mail: biurokarier@gwsh.pl i/ lub telefoniczny 323570635.

Przy okazji odsyłamy do naszej zakładki KURSY, w której bezpłatnie publikujemy m.in. ogłoszenia Rainbow Tours jako organizatora Akademii Rezydentów z zaproszeniem na specjalistyczne kursy dodatkowe dla pilotów i przewodników: 6-7 kwietnia 2013 w Warszawie – “ARCHEOTURYSTYKA” oraz 13-14 kwietnia w Warszawie – “RELIGIE ŚWIATA”

Wszystkim zainteresowanym pracą w charakterze rezydenta turystycznego polecamy także książkę „Kompendium rezydenta biura podróży„, której autorem jest Radosław Szafranowicz-Małozięć (na zdjęciu poniżej) z Akademii Rainbow Tours. Więcej o książce – pod adresem: www.RezydentBiuraPodrozy.pl

Kompendium Rezydenta Biura Podróży PilociWycieczek.pl

Obserwuj nas również na:

PilociWycieczek.pl GOLDENLINE

PilociWycieczek.pl TWITTER

PillociWycieczek.pl FACEBOOK

PilociWycieczek.pl PINTEREST