Pokażemy Twój zawodowy profil w branży!

Anna Aina Ambroszkiewicz

ZAPREZENTUJ SWOJĄ WIZYTÓWKĘ: Pokaż siebie i opowiedz o sobie

Jak to zrobimy

Zobacz przykład z konkretnego dnia – profil naszej koleżanki z redakcji: Aina Ambroszkiewicz – pilotka ze stażem od 2011 roku. Został przygotowany w dniu 4 kwietnia (2013) i zaprezentowaliśmy go w sekcji: ‚SYLWETKA DNIA’ w prawej kolumnie.

W tym dniu serwis PilociWycieczek.pl odwiedziło ponad 850 osób (tzw. unikalni użytkownicy), dokonując ponad 1400 odsłon różnych naszych publikacji – zobacz wyciąg graficzny ze statystyk (a okienko ‚SYLWETKA DNIA’ jest widoczna przy każdym artykule) :

statystyki

Komu chcemy przestawić Twój profil

Nie chodzi jednak o ilość wyświetleń sylwetki danego pilota, tylko o to, kto i po co taką prezentację ogląda.

Wcześniej jeszcze tylko kilka słów o tych odsłonach profilu Ainy:  jeśli do statystyk oglądalności strony, dodać publikację grafiki (z linkiem) na forum nowej grupy TURYSTYKA LUDZIE oraz udostępnienie jej potem np. na naszym społecznościowym fan page’u PILOCI WYCIECZEK oraz na profilu PILOCI WYCIECZEK – GRONO (+ w kilku innych miejscach w mediach społecznościowych), to swobodnie można przyjąć, że reklamę osobistej wizytówki zobaczyło na pewno więcej niż 1000 osób, jeżeli nawet nie kilka tysięcy samych użytkowników ‚social network‚ (a turystyka w tej sieci jest coraz silniejszym i gęstszym splotem ludzi i interesów).

Naszym celem jednak jest, by w gronie przeglądających profile prezentowane na naszej stronie, znalazało się jak najwięcej specjalistów oraz przedstawicieli kadry zarządzającej biurami podróży. To głównie do nich, jako docelowego sektora branży turystycznej kierujemy promowane przez nas profile.

Jak pokazać swoje doświadczenie

Własną prezentację w ciekawy sposób można przygotować w serwisie about.me – piękne wizytówki da się bezpłatnie wykreować w oparciu o główną fotografię + krótki opis biograficzny i ewentualnie drugie zdjęcie profilowe. Stworzenie takiego profilu jest tam bardzo proste, a po kilku próbach i opanowaniu bardzo prostych narzędzi edycyjnych, staje się to nieraz naprawdę wciągającym wyzwaniem we własnych podbojach internetu.

Z naszej strony oferujemy dodatkowo pomoc w przygotowaniu własnej strony w about.me osobom, którym zamierzamy zaoferować możliwość promocji na łamach PilociWycieczek.pl . Jeśli chcesz byśmy i Twój profil pokazali na naszej stronie – jesteśmy na to jak najbardziej otwarci. Zobacz szczegóły w zakładce PILOCI i PRZEWODNICY

pilociwycieczek.pl

PILOCI i PRZEWODNICY – sylwetki zawodowe

Po co to robimy

Wiemy, że serwis o ludziach bez ludzi nie spełniałby swojej roli. Wiemy co jest ważne. Wiemy, że dobrzy piloci są zawsze poszukiwani. Wiemy, że wielu specjalistów nie ma gdzie się zaprezentować. Wiemy, że standardowe „bazy przewodników i pilotów” nie spełniają w tym wymiarze należycie swojej roli. Wiemy jak działa rynek. Wiemy, że dzięki temu, iż dziś ktoś z naszym udziałem uzyskuje dobry kontakt, to dla nas w przyszłości daje to szansę dobrego polecenia czy kolejną cenną informację o ciekawym czy poszukiwanym zleceniu (a wiadomości o zleceniach pilotażu wysyłamy do osób tym zainteresowanych już niemal tysiące) . I wiemy, że np. prezentując – tutaj, w ten sposób – fachowców korzystających z naszego kanału komunikacji SMS PilociWycieczek.pl, właśnie tak najlepiej możemy im podziękować za zainteresowanie naszym działaniem.

PS.
Ciekawostką jest, że zakładka PILOCI i PRZEWODNICY, która de facto do czasu obecnego działania, była tylko zapowiedzią planowanych prezentacji, równocześnie ciągle w statystykach oglądalności serwisu była… jedną z najbardziej gorących zakładek na stronie! 🙂