Google Maps się zmienia / kurs „MAPPING WITH GOOGLE” 10-24.06.2013

google maps

Zapowiada się ciekawa zmiana działania Google Maps. Forbes nazywa to nawet „nową siecią społecznościową w przebraniu” I krokiem naprzód w stronę najnowocześniejszych i najwyższych standardów kartograficznych.

Ja na razie polecam wyglądający na bardzo interesująco przygotowany, kurs „mapowania z Google”, który w internecie będzie dostępny bezpłatnie od 10 do 24 czerwca 2013.  Zapisać się można poprzez stronę:

Mapping with Google

W systemie e-learningowym z materiałami wideo, ćwiczeniami i przykładami, dowiedzieć się będzie można np. o nowych możliwościach map, jeszcze niedostępnych szerszej publiczności. Dzięki tutoringowi menedżerów m.in. Google Maps i Google Earth zapoznać się będzie można z już rozwijanymi i z planowanymi w najbliższej przyszłości funkcjonalnościami przygotowanymi przez giganta z Mountain View

Osoby, które zrealizują cały program lekcji internetowych, na koniec mogą uzyskać certyfikat ukończenia tego szkolenia Googla.

Polecam też (in ENG) artykuł z The Telegraph dobrze opisujący historię i rozwój całego kartograficznego przedsięwzięcia Googla: The story of Google Maps

Piotr Kruczek - ABOUT.ME - BLOG
@LINKEDIN / @FACEBOOK / @TWITTER / @GOLDENLINE / @GOOGLE+

***

Obserwuj nas również na:

PilociWycieczek.pl GOLDENLINE

PilociWycieczek.pl TWITTER

PillociWycieczek.pl FACEBOOK

PilociWycieczek.pl PINTEREST

LISTA PODRÓŻNIKA: wiadomości informacje ludzie wydarzenia
 LISTA PODRÓŻNIKA