Pilne piloci wycieczek poszukiwani z Trójmiasta do Warszawy: 26-27.06

Biuro Podróży SUN&SNOW poszukuje pilnie pilota z okolic Trójmiasta na wycieczkę do Warszawy: 26-27.06 Więcej informacji: rekrutacja@sunsnow.co lub 531381227 / 509113571. Nabór zostanie zamknięty prawdopodobnie w dniu publikacji tego ogłoszenia.

Na stronie PilociWycieczek.pl i na forum społecznościowej grupy PILOCI WYCIECZEK PRACA dostępnej tylko dla osób pozostających w zasięgu naszego grona (ponad 4 tysiące użytkowników) publikujemy tylko wybrane z setek przekazywanych przez nas informacji o ofertach pracy.

Wszystkim zainteresowanym udostępniamy pełne informacje (dane kontaktowe do pracodawcy) przez nasz kanał komunikacji SMS PilociWycieczek.pl – jeśli interesują Cię oferty pracy dla pilotów wycieczek (część informacji to także oferty dla przewodników) dołącz do nas bezpłatnie (testuj usługę, jeśli jeszcze nie mieliśmy okazji pokazać Tobie jak ona działa) wysyłając e-mail ze swoim numerem telefonu na adres pilociwycieczek@facebook.com

Jeśli już masz wiesz jak działamy, a nie zamawiasz naszej usługi, to będziesz od nas otrzymywać ok. 1% wysyłanych przez nas informacji: np. o ofertach, które są najpilniejsze albo awaryjne (pilot na już), czy też te, które mimo naszej wysyłki sms-owej do innych pilotów ciągle pozostają wolne. Pozostając w zasięgu naszego kanału komunikacji jako nie-klient otrzymywać będziesz także zaproszenia do korzystania z różnych naszych promocji (np. bezpłatne dostęp do usługi w określonym czasie). Zapraszamy!

***

Obserwuj nas również na:

PilociWycieczek.pl GOLDENLINE

PilociWycieczek.pl TWITTER

PillociWycieczek.pl FACEBOOK

PilociWycieczek.pl PINTEREST

One response to “Pilne piloci wycieczek poszukiwani z Trójmiasta do Warszawy: 26-27.06

  1. Nie polecam danego biura. Współpraca w ubiegłym roku zakończyła się pismami wzywającymi do zapłaty z kancelarii adwokata oraz nieustannym pasmem wstydu w kontakcie pilot-klient ze względu na absolutny brak profesjonalizmu biura. Wycieczki opiewające na program edukacyjny kończące się najtańszymi możliwymi wyjściami.

Możliwość komentowania jest wyłączona.