Jak zostać rezydentem biura podróży – kurs e-learningowy / Wygraj bezpłatny udział w kursie!

Travel Staf

Polecamy zainteresowanym pracą rezydenta biura podróży – internetowy kurs przygotowujący do wykonywania obowiązków rezydenta biura podróży. Raz w miesiącu jedno zaproszenie do bezpłatnego udziału w tym kursie zostanie rozlosowane także wśród osób zamawiających i korzystających z naszego kanału komunikacji SMS PilociWycieczek.pl – szczegóły wysyłamy e-mailem!

SMS PilociWycieczek.pl - wygraj bezpłatny udział w kursie!

Za program kursu i jego realizację odpowiada jednostkę szkoleniowa jednego z największych tour-operatorów „Akademia Rainbow Tours” we współpracy z firmą Travel Staff.

Tak mówi o tej e-learningowej edukacji mówi Radosław Szafranowicz-Małozięć odpowiedzialny za całe przedsięwzięcie:

Platforma edukacyjna dla rezydentów biur podróży jest kontynuacją kilkuletnich prac Akademii Rainbow Tours nad modelem kształcenia profesjonalnego personelu destynacyjnego opiekującego się turystami podczas obsługi imprez pobytowych. Po wprowadzeniu specjalistycznego programu szkolenia stacjonarnego i zaangażowaniu się w prace nad podręcznikiem „Kompendium Rezydenta Biura Podróży”, teraz Akademia Rezydentów zyskała nową formułę – kurs dualny składający się z e-learningu i warsztatów praktycznych.

Kurs dualny to możliwość zapoznania się z częścią teoretyczną w domu lub innym, dogodnym dla kursanta, miejscu. E-learning składa się z 7 modułów tj. serwis lotniskowy przylotowy, serwis hotelowy czy trudne sytuacje i zdarzenia losowe. Po każdej części kursant odpowiada na pytania kończące poszczególne partie materiału dydaktycznego. Na koniec zdaje egzamin obejmujący cały zakres szkolenia internetowego. Kontynuacją kursu on line są warsztaty praktyczne, podczas których można wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce. Zaaranżowane scenki sytuacyjne pomogą nauczyć się umiejętności praktycznych związanych z powitaniem grupy, poprowadzeniem spotkania informacyjnego, sprzedażą wycieczek fakultatywnych i przyjmowaniem zażaleń od turystów.

Udział w kursie on-line jest odpłatny – można na niego zapisać się poprzez Akademię Rainbow Tours w promocyjnej cenie 199 zł. Po ukończeniu e-learningu i warsztatów stacjonarnych absolwent otrzymuje certyfikat sygnowany przez Akademię Rainbow Tours”.

___
Polecamy w ramach współpracy partnerskiej.

Subskrybuj na Facebooku:
LISTA PODRÓŻNIKA: wiadomości informacje ludzie wydarzenia
 LISTA PODRÓŻNIKA

One response to “Jak zostać rezydentem biura podróży – kurs e-learningowy / Wygraj bezpłatny udział w kursie!

  1. Pingback: SMS PilociWycieczek.pl – jak rozliczamy pełen pakiet z okresu czerwiec-lipiec 2013 | PilociWycieczek.pl·

Możliwość komentowania jest wyłączona.