Iran, Indie, Polska i kilka innych – oferty pracy dla pilota wycieczek z jednego dnia (29.VII)

IranLipiec 2013 ostatecznie okazuje się o około 20% słabszy od czerwca patrząc na ilość wysłanych przez nas ofert pracy. Miesiąc temu liczba wyjazdów, o których informowaliśmy w ramach usługi SMS PilociWycieczek.pl przekroczyła setkę.

W poniedziałek 29 lipca wysłaliśmy informacje o 10 wyjazdach, na które poszukiwani są piloci – między innymi były to:

POLSKA Obsługa grup przyjazdowych – potrzebnych 5-9 pilotów i przewodników z różnymi językami, z własnym samochodem. Kontakt:…

IRAN Wyprawa 20.09-10.10.2013 – mała grupa, lokalny przewodnik do pomocy, pilot z doświadczeniem i wcześniejszym pobytem w tym kraju. Kontakt:…

INDIE Pilot z dobrą znajomością Indii (Darjeeling) 5-13 września 2013 (grupa 16 osób). Kontakt:…

Jeśli po naszej wysyłce sms-owej oferta nadal pozostaje wolna, przekazujemy dane pracodawcy pozostałym zainteresowanym! W przypadku gdy Twoje doświadczenia pasują do wskazanych wymagań i dysponujesz czasem we wskazanym terminie – prośba o kontakt!

By otrzymywać od nas powiadomienia o nowych zleceniach dla pilotów zapraszamy dołącz do odbiorców naszych powiadomień SMS-owych o ofertach pracy!

Każdego dnia wysyłamy od jednej informacji o nowych zleceniach, po nawet więcej niż 10 wiadomości – tak jak dzisiaj – o różnych imprezach, do obsługi których poszukiwani są specjaliści! Dzisiaj informowaliśmy o wyprawach, przyjazdówkach, wahadłach, rezydenturach i objazdówkach zaplanowanych w terminach od sierpnia do października.

***

Obserwuj nas również na:

PilociWycieczek.pl GOLDENLINE

PilociWycieczek.pl TWITTER

PillociWycieczek.pl FACEBOOK

PilociWycieczek.pl PINTEREST