SMS PilociWycieczek.pl – jak rozliczamy pełen pakiet z okresu czerwiec-lipiec 2013

SMS PilociWycieczek.pl - zamów pakiet!

SMS PilociWycieczek.pl – zamów pakiet!

Cały czas rozwijamy naszą usługę szybkiej informacji o ofertach pilotażu, którą nazywamy KANAŁEM KOMUNIKACJI BIURA PODRÓŻY <-> PILOCI WYCIECZEK SMS PilociWycieczek.pl. Osoby zamawiające jeszcze w lipcu (do końca dnia 31 lipca) otrzymają możliwość wygrania zaproszenia do udziału bez kosztów w certyfikowanym kursie rezydenckim.

CO JEST PŁATNE

Zamawiającym usługę rozliczamy tylko informacje dostępne w naszym kanale komunikacji. Oznaczamy je określeniem OFERTA + NR. Oferty publikowane w internecie (dostępne szerzej) wysyłamy w tym samym czasie bez limitu i z oznaczeniem FREE. Numerację rozpoczęliśmy 1 stycznia, więc numer OFERTY 182 oznacza, że do 1 czerwca wysłaliśmy 182 oferty dostępne tylko dla odbiorców usługi i 282 pochodzące z otwartego rynku.

Po otrzymaniu zamówienia zawsze staramy się na początku zaproponować – jak np. obecnie – około tygodniowy bezpłatny dostęp do naszej wysyłki.

ILE TRWA PAKIET

Rozliczenie pakietów rozpoczynamy zwykle od połowy lub początku miesiąca. Na poniższym przykładzie możecie zobaczyć jak wygląda rozliczenie pakietu, który rozpoczął się 1 czerwca 2013 i został wyczerpany do końca lipca. 2 miesiące to czas, w którym praktycznie zamykają się za każdym razem proponowane przez nas pakiety zawierające minimum 50 wiadomości z pierwszej ręki, niepublikowanych (staramy się by było to o kilka % więcej ofert niż 50). Równolegle korzystający mają dostęp do wszystkich informacji publikowanych przez biura podróży.

Pakiet płatny od 1 czerwca 2013 (rozliczenie na 30.07)

CZERWIEC
od OFERTA 182 do OFERTA 212     = 31 OFERT pakietowych
od FREE 282 do FREE 343              = 62 FREE

LIPIEC
od OFERTA 213 do OFERTA 242    = 30 OFERT
od FREE 344 do FREE 389             = 46 FREE

– czyli w ramach jednego pełnego pakietu, którego realizacja zajęła 2 miesiące wysłaliśmy: 61 OFERT i 108 FREE czyli informacji o ofertach publikowanych

Oferty z czerwca i lipca postaramy się opublikować niebawem w pełnym zestawieniu – podobnie jak w przypadku miesiąca maja oraz wcześniejszych pakietów.

One response to “SMS PilociWycieczek.pl – jak rozliczamy pełen pakiet z okresu czerwiec-lipiec 2013

  1. Pingback: Rynek pracy dla pilotów wycieczek – LISTOPAD 2013: więcej niż 1 oferta pracy dziennie! | PilociWycieczek.pl·

Możliwość komentowania jest wyłączona.