Kraków: odkryj nieznane miejsca Gmachu Głównego Akademii Sztuk Pięknych!

ASP w Krakowie

18 października 2013 Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie przy pl. Matejki 13 otwiera swoje podwoje! Wg naszych nieoficjalnych informacji zwiedzający będą mogli także osobiście poznać Rektora uczelni, który w drugiej i trzeciej turze zwiedzania osobiście może zaszczycić gości:

Zapraszamy wszystkich śmiałków do odkrywania tajemnic Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie! Rozpoczniemy odwiedzeniem gabinetu, do którego nie każdy ma dostęp… Uwaga, to niepowtarzalna okazja, żeby zobaczyć Gabinet Rektora! Ale to nie koniec niespodzianek. Pani Małgorzata Sokołowska uchyli rąbka tajemnicy i pokaże nam skarby, czyli zbiory Akademii, gromadzone od 1818 roku – obrazy, rysunki, tkaniny, rzeźby i pamiątki po profesorach. To trzeba zobaczyć! Wcześniejsza rejestracja nie jest wymagana. Zwiedzanie odbędzie się w trzech turach: o godz. 10.00, 11.30 i 13.00. Miejsce zbiórki: gmach główny ASP, pl. Matejki 13, hol główny ASP przy portierni.

– to już oficjalnie przekazujemy z internetowej strony krakowskiej ASP.

Akademia zaprasza do swojego gmachu w ramach szerszej imprezy – , który w tym roku odbywa się pod hasłem „Odkryj talenty swojego dziecka”

 

Z podziękowaniami za info i pozdrowieniami dla Basi Siorek z naszego pilocko – przewodnickiego grona!

Piotr Kruczek - zobacz kategorię: BLOG
@LINKEDIN / @FACEBOOK / @TWITTER / @GOLDENLINE / @GOOGLE+