Kanonizacja JPII Rzym 2014 – praca dla pilotów wycieczek / wysyłamy bezpłatnie oferty

Santo Subito

Pracuj jako pilot wycieczek w Rzymie – już teraz było kilkadziesiąt ofert pracy! Otrzymuj od nas nowe oferty SMS-ami bezpłatnie! Dopisz się do listy odbiorców – w każdej chwili możesz się wypisać gdy już zarezerwujesz sobie ten termin. A od stycznia 2014 formalnie nie są wymagane prawem licencje pilota wycieczek (można pracować bez kursu i bez egzaminu) :

Polski Rzym 2014

Wkrótce na długi weekend w Rzymie potrzebny będzie każdy! Już teraz wysłaliśmy już chyba kilkadziesiąt takich ofert pracy, a biura podróży od dawna na ten termin rezerwują swoje stałe kadry.

Język włoski jak najbardziej w cenie, ale na ten czas Włochy zamienią się w drugą Polskę, z angielskim poza tym też sobie poradzisz. My już zaczęliśmy przygotowania do specjalnego wyjazdowego kursu praktycznego pilotażu w Rzymie i na trasie pielgrzymkowej – na razie informacje wysyłane są prywatnie bo właśnie zapytaliśmy o wstępne zainteresowanie i przygotowujemy kalkulację (szczegóły przed oficjalnym ogłoszeniem via FB www.fb.com/piotr.kruczek – jeśli nie jesteś w moim kręgu znajomych to proszę razem z mailem wyślij mi zaproszenie).

Zobacz jak działamy!

W ramach SMS PilociWycieczek.pl – możesz zamówić też pełną usługę w promocyjnej zimowej cenie np. 40 zł (zamiast 60 zł) za ponad 2 miesięczny abonament powiadomień o nowych ofertach lub małe pakiety związane z językiem/kierunkiem, w którym się specjalizujesz (przejdź do zamówienia).

Początki projektu komunikacji branżowej między pilotami i biurami podróży sięgają 2006 roku, obecnie w zasięgu naszego kanału komunikacji jest ponad 4 tys osób (prywatna zamknięta grupa PILOCI WYCIECZEK PRACA).

Od połowy 2012 wysyłamy oferty pracy sms-ami. Np. w 2013 było ich ponad 1000. Korzystaj z wysyłanych przez nas informacji nieodpłatnie w zakresie wszystkich ofert na długi weekend 2014.

Piotr Kruczek - zobacz kategorię: BLOG
@LINKEDIN / @FACEBOOK / @TWITTER / @GOLDENLINE / @GOOGLE+

***

Obserwuj nas również na:

PilociWycieczek.pl GOLDENLINE

PilociWycieczek.pl TWITTER

PillociWycieczek.pl FACEBOOK

PilociWycieczek.pl PINTEREST

google plus