ZAPISY: wyjazd szkoleniowy do Włoch dla pilotów wycieczek 3-8 kwietnia 2014. Zawodowa praktyka i wdrożenie!

wyjazd szkoleniowy

Przygotuj się profesjonalnie do pracy jako pilot na wycieczkach i pielgrzymkach po Włoszech! Zapraszamy na 6-dniowe praktyczne szkolenie w gronie pilockim. Zapisy – do wyczerpania miejsc (jeden autokar) na formularzu poniżej.

CO ZYSKASZ DZIĘKI SZKOLENIU

W trakcie wyjazdu szkoleniowego poznasz najpopularniejszą w Italii trasę wycieczek i pielgrzymek, włoskie miasta oraz zasady poruszania się po nich, zapoznasz się z zawodową praktyką wyjazdów do Włoch oraz usłyszysz wiele przydatnych ciekawostek i wskazówek. Każdy z uczestników osobiście będzie pilotował część trasy, każdy będzie pracował z mikrofonem i otrzyma samodzielne zadania do realizacji – jak w codziennej pilockiej pracy.

Udział w szkoleniu pozwoli na rozwój Twojego warsztatu zawodowego (praca z grupą, w terenie, w autokarze, w hotelu, współpraca z kontrahentami, z kierowcami, przygotowanie do wyjazdu), a także pozwoli na wymianę doświadczeń i nawiązanie kontaktu z innymi pilotami oraz miejscowymi przewodnikami. Wrócisz z dobrze opracowaną trasą, rozeznaniem w terenie, wiedzą i nowymi cennymi doświadczeniami przydatnymi w dalszej pracy.

CERTYFIKAT UCZESTNIKA

Wyjazd zakończony zostanie certyfikatem sygnowanym przez serwis PilociWycieczek.pl wraz z opisem ćwiczeń i zadań zrealizowanych w trakcie imprezy. Otrzymasz także porady, wskazówki i materiały wideo i fotograficzne pozwalające na auto-ewaluację Twojej własnej techniki pilockiej.

CENA I WARUNKI

Cena 1300 zł obejmuje:  szkolenie we Włoszech i na trasie, obsługę przewodników miejscowych w Rzymie/Florencji/Wenecji, transport na całej trasie: (wyjazd z Warszawy przez Częstochowę, Katowice, Cieszyn, potem Czechy Austrię – docelowo do Rzymu przez Wenecję, Padwę, Florencję, Asyż), trzy noclegi w hotelach klasy turystycznej (standard 2** i 3**) ze śniadaniem kontynentalnym i obiadokolacją. Cena nie obejmuje:  wstępów-wjazdów do miast/muzeów (do 50 EUR). Uczestnicy wyjazdu otrzymają dodatkowo (bezpłatnie) – do końca 2014 roku – wszystkie oferty pracy na pilotaże przyszłych wyjazdów do Włoch w ramach usługi SMS PilociWycieczek.pl
Wpłata zaliczki 300 zł po otrzymaniu faktury pro forma – pozostała część opłaty do 20-go marca 2014.

Organizator wyjazdu: Piotr Kruczek – redaktor naczelny serwisu PilociWycieczek.pl zawodowy pilot wycieczek z blisko 20-letnim doświadczeniem zawodowym (w tym kilkadziesiąt imprez objazdowych po Włoszech). Kontakt i pytania: tel. 505 10 30 10 / poczta@piotrkruczek.pl

ZAPISY

Wypełnij formularz – w odpowiedzi otrzymasz fakturę proforma i regulamin szkolenia, wpłata zaliczki 300 zł oznaczać będzie akceptację warunków szkolenia i regulaminu. Opłacenie zaliczki we wskazanym terminie będzie równoznaczne z zapewnieniem uczestnikowi prawa do udziału w szkoleniu:

UWAGA:   W przypadku zbyt małej ilości zgłoszeń wyjazd szkoleniowy może nie dojść do skutku lub – może zostać zrealizowany w zmienionej formie (krótszy wyjazd, inny środek transportu) przedstawionej do akceptacji uczestnikom. Przy braku akceptacji zmian ze strony zapisanego uczestnika – zapewniamy zwrot w ciągu 3 dni pełnej wpłaconej kwoty. Szczegóły w regulaminie szkolenia.

PROGRAM WYJAZDU

CZWARTEK 3 kwietnia 2014
1 dzień: poranny wyjazd z Warszawy (miejsce i godzina wyjazdu zostanie przekazana uczestnikom

PIĄTEK 4 kwietnia 2014
2 dzień: Padwa i Wenecja,
Pierwszy NOCLEG

SOBOTA 5 kwietnia 2014
3 dzień: Florencja, Asyż
Drugi NOCLEG

NIEDZIELA 6 kwietnia 2014
4 dzień: Rzym – pełny dzień
Trzeci NOCLEG

PONIEDZIAŁEK 7 kwietnia 2014
5 dzień: Rzym – pełny dzień i wyjazd do Polski

WTOREK 8 kwietnia 2014
6 dzień: powrót do kraju w godzinach popołudniowo-wieczornych